Používejte http://sachy.dobry.cz/
Dnes je pátek 2. června 2023 a svátek má Jarmil03.06. - Tamara
04.06. - Dalibor
05.06. - Dobroslav
06.06. - Norbert
07.06. - Iveta/Slavoj
08.06. - Medard

Tyto stránky jsou hostovány u firmy ČETES. Běží na serveru Apache/Linux a používají jazyk PHP 5 + MySQL.

Stále se něco děje

Konečně si každý návštěvník může nastavit vlastní velikost textu
Po dlouhé a dlouhé době jsem se konečně odhodlal ke kroku, kterého jsem se trochu bál a proto jsem ho soustavně oddaloval. Opustil jsem zavrženíhodný systém fixní velikosti písma a vše jsem předělal do relativních velikostí. To znamená, že si nyní každý uživatel může sám nastavit velikost písma ve svém oblíbeném prohlížeči. Tímto krokem jsem stránky zpřístupnil další skupině uživatelů, kteří z nějakého důvodu mají problémy číst malá písmenka.
Jelikož se jednalo o skutečně rozsáhlou změnu, mohlo se stát, že jsem některé části webu neupravil dostatečně, proto bych chtěl požádat Vás návštěvníky, v případě, že narazíte na místo, kde se Vám zdá, že dříve byla velikost písma jiná (lepší), napište mi o tom, ať s tím můžu něco udělat. Nejprve se však vždy ujistěte, že máte stažen nejnovější kaskádový styl stisknutím kombinace kláves Ctrl+F5.
10.03.2003 14:55:40 - Webmaster

Na stránkách nyní běží experimentální systém menu
Nedávno jsem na webu objevil zajímavý systém na dynamické rozevírání a zavírání položek seznamu a jelikož menu na tomto serveru je děláno právě pomocí takového seznamu, rozhodl jsem se tento systém (který je volně k dispozici každému, kdo by si ho chtěl stáhnout) trochu poupravit pro své účely a výsledek můžete vidět v podobě hlavní nabídky vlevo na stránce.
Jelikož se domnívám, že každý už s rozbalovacím menu přišel do styku, nebudu nijak popisovat jak jej ovládat a ponechám to Vás.
26.11.2002 15:07:48 - Webmaster

Tak si konečně můžeme všichni pořádně pokecat
V sekci "pro uživatele" přibyla nová stránka Diskuze. Tato stránka je rozdělena do několika tématických rubrik. Nejdůležitěší je však pravděpodobně rubrika věnovaná drobným změnám, které byste neměli přehlédnout, a rubrika, pomocí které mi můžete sdělovat Vaše náměty a připomínky, a ke kterým se pak mohou vyjádřit všichni uživatelé.
Jelikož se jedná o interní diskuzní fórum tohoto serveru je přístup povolen pouze pro zaregistrované (pochopitelně také přihlášené) uživatele.
25.11.2002 16:46:19 - Webmaster

Je tu nová rubrika od uživatele pro uživatele
Jeden z uživatelů tohoto serveru se rozhodl přispět svou troškou do mlýna a začal psát pro novou rubriku, která nese jeho jméno: Kubíkoviny. Hlavní náplní rubriky budou pochopitelně šachy, a proto je přístupná pouze zaregistrovaným uživatelům.
11.11.2002 10:39:02 - Webmaster

Postraníky

Co bylo, je a bude nového
Zobrazeny jsou
 novinky : 33 - 36 / 85
 na stránce : 9 / 22
Přejít můžete na
nebo přímo na stránku číslo

Přihlášení uživatele

Jméno
Heslo


Tyto stránky se snaží respektovat standardy. Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Jste 280247. návštěvník na stránce novinky
Poslední změna 16. dubna 2016 © Šachy.Dobrý