Používejte http://sachy.dobry.cz/
Dnes je čtvrtek 28. září 2023 a svátek má Václav29.09. - Michal
30.09. - Jeroným
01.10. - Igor
02.10. - Olivie/Oliver
03.10. - Bohumil
04.10. - František

Tyto stránky jsou hostovány u firmy ČETES. Běží na serveru Apache/Linux a používají jazyk PHP 5 + MySQL.

Stále se něco děje

Šablona designu stránek je hotova
Neříkám, že se na vzhledu stránek již nic nezmění, ale hlavní myšlenka celého grafického vzhledu stránek je již v podobě CSS hotova. Vše je uděláno tak, aby byly stránky plnohodnotně prohlížitelné i v textových prohlížečích, jako je třeba Lynx. Problémy mám zatím hlavně s Netscape Navigatorem (zatím jsem stránky testoval na NN6), neboť si zvláštním způsobem vykládá dědičnost atributů u seznamů a atribut text-align neaplikuje na tabulky. Pokud někdo náhodou víte, jak tento nešvar obejít, tak mi prosím dejte vědět.
14.09.2001 15:59:12 - Webmaster

Porozhlédnout se a nechat se inspirovat nikdy neškodí
Jelikož jsem již několik webových stránek dělal, vím, jak těžké je vytvořit design, který by byl funkční, estetický a člověk by se za něj nemusel stydět. Otevřeně přiznávám, že v tomto směru jsem na tom poměrně špatně, o čemž se můžete přesvědčit pohledem na některé z mých starších výtvorů. Tentokrát jsem se rozhodl přistoupt k problému opravdu zodpovědně a začal jsem obcházet portály, které se věnují tvorbě stránek a obsahují rady pro začínající webmástery. Brzy jsem tak narazil na stránky Sovy v síti, které mi učarovali. Ten, kdo stránky Sovy již navštívil, určitě poznal, že mě tento portál velmi významě ovlivnil. Těm z Vás, kdož tyto stránky neznáte a zajímáte se o tvorbu WWW, je vřele doporučuji.
10.09.2001 16:05:48 - Webmaster

Doména je přístupná
Už skoro celé dva dny jako pominutý zkouším každých deset minut, zda už je doména přístupná. V rejstříku domén na NICu už figuruje moje jméno jako vlastníka domény od úterka, ale doména je přístupná až ode dneška. Zatím jsem na ni umístil jednoduchý text o tom, že se stránky připravují, a teď se vrhnu na výrobu designu celého webu.
06.09.2001 11:36:52 - Webmaster

Mám zaregistrovánu doménu
Tak jsem se už konečně rozhodl a to pro PESa. Nejvíce mě asi ovlivnili ty první tři měsíce testovacího provozu zdarma, ale taky SMTP v základní ceně byl důležitý faktorem. Objednal jsem si tedy registraci domény, kterýžto úkon proběhl během necelé hodiny, a také normalHosting. Teď musím počkat na replikaci DNS a pak už bude má zbrusu nová doména přístupná pro kohokoliv.
04.09.2001 16:18:09 - Webmaster

Postraníky

Co bylo, je a bude nového
Zobrazeny jsou
 novinky : 77 - 80 / 85
 na stránce : 20 / 22
Přejít můžete na
nebo přímo na stránku číslo

Přihlášení uživatele

Jméno
Heslo


Tyto stránky se snaží respektovat standardy. Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Jste 284626. návštěvník na stránce novinky
Poslední změna 16. dubna 2016 © Šachy.Dobrý